۶ نکته برای تبلیغات موفق

بیان همه چیز در مورد کسب و کار خود، آن هم تنها در چند کلمه اصلا کار آسانی نیست. در شروع کار، ابتدا چند لحظه به آنچه که شما می خواهید در مورد کسب و کار خود در آگهی به صورت برجسته نمایش دهید، فکر کنید. برای ایجاد یک آگهی دقیق، جذاب و متمرکز بر اساس هدف از دستورالعمل‌های ارایه شده در این مقاله استفاده کنید.

 

بزرگنمایی آنچه که منجربه منحصر به فرد شدن شما می شود :
آیا کالای خاصی را پیشنهاد می دهید؟ آیا خدمات ویژه ای دارید؟ آیا محصولات و خدمتتان متنوع است؟

ویژگی هایی که کسب و کارتان را از دیگران برتر نشان می دهد، برجسته کنید و آنها را اعلام کنید و به نمایش بگذارید.

 

قیمت،تخفیفات‌وخدمات: 
اگر محصول یا خدمات خاصی برای پیشنهاد دارید، مطمئن شوید که مشتریان آن را حتما می‌بینند. اطلاعات لازم برای تصمیم گیری را حتما به مشتریان ارائه دهید چون مردم معمولا برای اتخاذ یک تصمیم ، تحقیق و بررسی می نمایند.

 

آنچه را که می توانید انجام دهید را به مشتریان بگویید:

آیا پیشنهاد ویژه دارید؟ آیا خدمات جدیدی ارائه  کرده اید؟مشتریان  را از آنها آگاه کنید.

از جملات اثر بخشی  مانند “امروز تماس بگیرید”، “خرید کنید” یا “تماس بگیرید” استفاده نمایید.

و آنچه که مشتریان باید انجام دهند را در آگهی به طور دقیق شرح کنید.

 

 استفاده از کلمات کلیدی در متن آگهی:
این می تواند مورد توجه افرادی که واژه های مربوط به کسب و کار شما را جستجو می کنند، قرار گیرد. این امر نشان می دهد که محتوای آگهی شما دقیقا در چه زمینه ای است . 

 

تطابق آگهی با محتوای وب سایت :
اطمینان حاصل نمایید که  اطلاعات موجود در آگهی را نیز در وب سایتتان ذکر کرده باشید. درحالی‌که همین عمل سبب می‌شود که ترافیک سایت افزایش  یابد و افراد بیشتری در سایت بمانند و در نهایت Bounce Rate  کم و session افزایش یابد. در غیر این صورت اگر بازدید کننده‌ها آنچه را که انتظار دارند در سایت ببینند را پیدا نکنند، ممکن است سایت شما را ترک نمایند.

 

حرفه ای عمل کنید:
از جملات طولانی هذر نمایید. و برای احتیاط متن تبلیغاتی خود را دوباره مرور نمایید و مطمئن شوید از نظر املا و دستور زبان صحیح می باشد.

 

 

مجتبی سادات

مجتبی سادات

پژوشگر و متخصص مباحث علوم رایانه، با علاقه و گرایش حرفه ای در راه اندازی استارت آپ های نوپا. امیدوارم مطالب و تراوشات ذهنی اینجانب که ثمره مطالعات عمیق و تخصصی می باشد٬ در راه اندازی و پیشبرد کار شما مفید واقع شود. در صورت داشتن هرگونه سوال در حیطه مربوطه ٬حتما با من از طریق راه های زیر تماس بگیرید.
مجتبی سادات

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*


bigtheme